Movies
Ratings
222
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Shot CallerRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0