Titles you rated
Monster HouseRated ★ 1.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Into the WoodsRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5
Me, Myself & IreneRated ★ 2.0
Primal FearRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 2.0