Series
Ratings
28
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Deca-DenceRated ★ 5.0
Monsters Share House Season 1Rated ★ 4.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 5.0
If It's for My Daughter, I'd Even Defeat a Demon LordRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 5.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 5.0
PlundererRated ★ 3.0
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 3.0- Black BulletRated ★ 4.0
Nil Admirari no Tenbin: Teito Genwaku KitanRated ★ 4.0
Tsukumogami KashimasuRated ★ 3.0
Holmes of KyotoRated ★ 4.0
Beautiful WorldRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.0