Series
Ratings
50
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0