Movies
Ratings
292
Two CopsRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0