Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Talk to MeRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MagnoliaRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
Pain HustlersRated ★ 2.5