Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0