Movies
Ratings
99
Night at the MuseumRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0