Movies
Ratings
124
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 1.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
DefianceRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 4.0