Series
Ratings
17
Medici: Masters of FlorenceRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 또하나의 독립운동Rated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0