Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
The Music Never StoppedRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 2.0
MapadoRated ★ 2.0
Wicker ParkRated ★ 3.0