Titles you rated
HeroesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Kiss that KillsRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0