Titles you rated
Secret(working title)Rated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
LincolnRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
The Book of FishRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0