Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Empire of LustRated ★ 1.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
The JudgeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Black MaskRated ★ 2.0
WindtalkersRated ★ 3.5
Resident Evil: DegenerationRated ★ 1.5
The Quiz Show ScandalRated ★ 3.0
UltravioletRated ★ 1.5
The PeacemakerRated ★ 3.5
AssassinsRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Land of the DeadRated ★ 3.5
Hudson HawkRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 1.5
Planet TerrorRated ★ 2.0