Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
High SocietyRated ★ 0.5
Bird BoxRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0