Series
Ratings
12
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0