Series
Ratings
15
PinocchioRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0