Movies
Ratings
50
The IntouchablesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
DeparturesRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Re-encounterRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.0
Taare Zameen ParRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 4.0