Movies
Ratings
319
Waikiki BrothersRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 1.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
HeroRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5