Titles you rated
EncounterRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0