Titles you rated
Black PeanRated ★ 3.5- 이제 유괴 같은 건 안할래Rated ★ 4.0
Atypical Crime Investigator, Hinako TodoRated ★ 3.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 5.0- 오늘은 안녕Rated ★ 4.0
- 魔王Rated ★ 4.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 2.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.0
The Family GameRated ★ 4.5- The Quiz ShowRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
GLOWRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5