Series
Ratings
86
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
The DropoutRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
A Very British ScandalRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Flack Season 2Rated ★ 4.0