Series
Ratings
11
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0