Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Crush and BlushRated ★ 5.0
ThelmaRated ★ 4.0
LizzieRated ★ 3.5- Room LaunderingRated ★ 4.0
BoundRated ★ 5.0
Pink FlamingosRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
The FallRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 1.0
Brokeback MountainRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 2.0
Lady BirdRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.5