Series
Ratings
175
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.5
Bling EmpireRated ★ 3.0
Bling EmpireRated ★ 3.0
Bling EmpireRated ★ 3.0
More Than FriendsRated ★ 4.0
Partner TrackRated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0