Movies
Ratings
325
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
The ChaseRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5