Series
Ratings
15
ReLIFERated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0