Series
Ratings
11
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0