Titles you rated
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
JaneRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
Hill of FreedomRated ★ 4.5
Oki's MovieRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 3.5