Movies
Ratings
62
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
RayRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Rocky BalboaRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 1.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0