Movies
Ratings
14
3 IdiotsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0