Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
CluelessRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.0
The ChaseRated ★ 2.5
The TrustRated ★ 2.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
East Side SushiRated ★ 2.5
Far from HeavenRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
OtherLifeRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0