Movies
Ratings
233
Killer Klowns from Outer SpaceRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 5.0
FallRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 5.0
OfficeRated ★ 4.0
Black JackRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5