Titles you rated
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0