Titles you rated
Life of PiRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5