Titles you rated
Let's EatRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5