Titles you rated
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 5.0
Hell Girl: Fourth TwilightRated ★ 5.0
HellsingRated ★ 5.0
Slayers Evolution-RRated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Weekly IdolRated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 5.0
Band of SistersRated ★ 5.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
A Korean OdysseyRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0