Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 2.5
TripleRated ★ 1.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 2.5
- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0