Series
Ratings
49- Honey and CloverRated ★ 3.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
Steal HeartRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 5.0
Buzzer BeatRated ★ 3.5
JinRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0