Series
Ratings
20
Zettai KareshiRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0