Titles you rated
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 1.5
ReceiverRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Café MinamdangRated ★ 0.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5