Titles you rated
Street Woman FighterRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BloodRated ★ 0.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Band of SistersRated ★ 2.5
Black KnightRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 1.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 1.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 2.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 3.5