Series
Ratings
250- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Glass MaskRated ★ 5.0
Yellow HandkerchiefRated ★ 2.5
Bride of the SunRated ★ 4.0- Pink LipstickRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Angel's ChoiceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Her Lovely HeelsRated ★ 5.0- Little WomenRated ★ 3.5
Golden FishRated ★ 5.0- Great InheritanceRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.5- Daddy FishRated ★ 3.5
- Late BlossomRated ★ 3.5
The Great SeerRated ★ 5.0
Tough Guy's LoveRated ★ 2.0- VirtueRated ★ 3.5