Titles you rated
Cinderella ManRated ★ 2.5
Nowhere to HideRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 0.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 0.5
Warm BodiesRated ★ 1.0
ColombianaRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 2.0
ConfessionRated ★ 0.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 1.5
Die HardRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 0.5
Coach CarterRated ★ 0.5
My Tutor FriendRated ★ 0.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 2.0
The DescendantsRated ★ 1.0
The Karate KidRated ★ 0.5
SpeedRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0