Titles you rated
Black SailsRated ★ 1.5
Harper's IslandRated ★ 3.0
LeverageRated ★ 1.0
Z NationRated ★ 0.5
Black SailsRated ★ 2.0- LegendsRated ★ 1.5
- DominionRated ★ 0.5
Z NationRated ★ 1.5
The SopranosRated ★ 3.0
Numb3rsRated ★ 1.0
Mad MenRated ★ 2.0- Louie Season 3Rated ★ 2.0
- Louie Season 2Rated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 3.5
Burn NoticeRated ★ 0.5
The SopranosRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.0- Louie Season 1Rated ★ 2.5
The SopranosRated ★ 4.0