Movies
Ratings
686
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
TwistersRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0