Movies
Ratings
53
ColetteRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 5.0
Things to ComeRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
SerenaRated ★ 3.0
White Bird in a BlizzardRated ★ 3.0
Factory GirlRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 2.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 2.5
The DescendantsRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
JobsRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 2.5