Series
Ratings
25
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5