Movies
Ratings
601
Project Hail MaryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 4.0
청춘 그루브Rated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
StrawRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5- Nipple War3Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5