Titles you rated
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5- PilotRated ★ 1.5
FollowingRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 3.5
The GoldfingerRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
A Bigger SplashRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Only YouRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
LeviathanRated ★ 4.0
RushRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.0